Kontakt

TEL: + 86-533-2171222

FAX: + 86-533-2171222

Mob: +8618753366306

E-naslov: zhangzengwei@cnpowercable.cn

ADD: Ne. East 2. Zhangdian District Zibo City Shandong PR Kitajska

Domača stran > Novice > Vsebine
Oklepna bakrenih kablov, nizko napetost (LV) PVC/XLPE izolacijo oklepna Mar 23, 2017
Osnovnih informacij o
  • Model No:YJV

  • Napetost:Nizke in srednje napetosti kabel

  • Izolacijskega materiala:XLPE

  • Ime izdelka:XLPE izolacijo, oklepna, PVC oplaščeni kabel

  • Paket prevoz:Boben, kolutu ali v skladu z vašo zahtevo

  • Izvor:Kitajska

  • Uporaba:Zemljo, gradnjo elektrarne

  • Tok:AC kabel

  • Certificiranje:ISO


  • Specifikacija:IEC, BS, DIN, ASTM, NFC, JIS itd

  • Oznaka HS: 8544492100

Opis izdelka
Kabel podzemna PVC/XLPE SWA

1. kratek XLPE izolacijo napajalni kabel
XLPE izolacijo napajalni kabel ima številne prednosti pred izolirana papirja in PVC izolirani
kabel. XLPE kabel je visoka električna trdnost, mehansko trdnost, odpornost proti staranju visoko, okoljske
stres odporni proti kemične korozije, in je preprosto konstrukcijo, uporaba, priročen in višje upravljanje
dolgoročno temperaturo. To je mogoče določiti s ne omejitev padec.

2. področje XLPE kabla



3. glavne tehnične značilnosti kabel

4. storitev pogoji in parametri za kabel

Kabel se uporablja za nepremično napravo za nazivni napetosti 0,6/1KV linije za transport in distribucijo moči.
Max. Nazivna temperatura dirigent: nazivna delujejo 90.
Kratek circit: (Max.for 5 sec.) 250
Temperatura kokoši, v zraku 25
Podzemna 15
Za polaganje, posamezen jedro, trikotnik za tri kable.
Globina polaganja v neposredno: 100 cm
Koeficient toplotna upornost tal 100 o. cm debarcle/w
Kabel ki jih neomejeno padca, in temperatura okolja ne sme biti nižja od 0.
Posamezen jedro, jeklene trak oklepna mora biti samo ene vezje neposredno linijo.
Za nazivno izolacijo debeline, velikosti oklep, prekomerno premera, mase in trenutna ocena retardantflame
kabel razreda A, B, C, vi should nanašati se na vrednost splošna kabla.
Nazivni presek mm 2Glavni jeder2.5461016253550
Nevtralno jedro1.52.54610161625
Nazivni presek mm 2Glavni jeder7095120150185240300400
Nevtralno jedro3550707095120150185
Nazivni presek mm 21.52.546101625
Cu jedro Ohm/km12.17.414.613.081.831.150.727
Al jedro Ohm/km18.112.17.414.613.081.911.2
Nazivni presek mm 235507095120150185
Cu jedro Ohm/km0.5240.3870.2680.1930.1530.1240.0991
Al jedro Ohm/km0.8680.6410.4430.320.2530.2060.164
Nazivni presek mm 22403004005006308001000
Cu jedro Ohm/km0.07540.060.0470.03660.02830.02210.0176
Al jedro Ohm/km0.1250.10.07780.06050.04690.03670.0291